čas serveru: 15:29:06

Název: Ras-Putin Vládne Moskvě (Rules the Moscow )

( signováno vlevo dole, datováno únor 2022, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 62 x 82 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4335