čas serveru: 16:33:30

Vladimír Suchánek

Název: Závoj

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav původní )

Rozměr: 68 x 53 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4337