čas serveru: 05:07:20

Vladimír Suchánek

Název: Past času

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )
rozměr ve výřezu : 45 x 35 cm

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4338

2 100 Kč 11.05.2022 20:13:46
2 000 Kč 08.05.2022 12:21:10