čas serveru: 07:01:46

Josef Lada

Název: Koledníci

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav slušný )

Rozměr: 26 x 18 cm

Aktuální cena: 35 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4341

Příhozy: 54