čas serveru: 05:37:41

Jaroslav Panuška

Název: Matouškova studánka

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 17 x 26 cm

Aktuální cena: 18 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4342