čas serveru: 07:16:45

Vojtěch Sedláček

Název: Na třešních

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1959, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 20 x 33 cm

Rozměr: 20 x 33 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4343