čas serveru: 15:50:53

Luisa Černovická

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4349