čas serveru: 03:05:19

Název: Horské jezero

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4354