čas serveru: 21:54:03

Antonín Brunner

Název: Děti

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 34 x 29 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4376