čas serveru: 04:14:03

Název: Meandr říčky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4392

Příhozy: 51