čas serveru: 05:58:18

Název: Zátiší

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4399