čas serveru: 23:57:57

Ondřej Coufal

Název: U tří konvic

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 68 x 61 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4415