čas serveru: 18:32:01

Robert Cook

Název: Beauty at New York

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2015, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4420