čas serveru: 11:22:58

Název: Znamení Lev

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4431