čas serveru: 08:30:33

A. Richterová

Název: Pivoňky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav původní )

Rozměr: 46 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4438

500 Kč 27.06.2022 20:16:02