čas serveru: 09:32:05

Josef Hanuš

Název: Krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
přípis autora na zadní straně

Rozměr: 23 x 29 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4445