čas serveru: 00:46:44

F. Šťastný

Název: Mokřady

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4455

900 Kč 28.06.2022 22:04:50 Přehozeno limitem
800 Kč 31.05.2022 07:27:26