čas serveru: 20:57:04

Bohumil Krejčí

Název: Z Jadranu

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 48 x 83 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4456