čas serveru: 04:20:34

Kop. F. Tichý

Název: O žních

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav původní )

Rozměr: 50 x 72 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4458

800 Kč 28.06.2022 11:17:38