čas serveru: 12:04:26

Josef Pekárek

Název: Busta T.G. Masaryk

Bronz
Mramorový podstavec
( signováno vlevo dole, značeno Pekárek 29, stav perfektní )

Rozměr: výška 24 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 446