Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )
Rozměr: 61 x 76 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4462
900 Kč | 28.06.2022 22:19:41 | Přehozeno limitem |
800 Kč | 31.05.2022 07:27:42 |