čas serveru: 20:13:21

Cyril Pospíchal

Název: Podzimní kytice

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, stav slušný )
na fotografii zadní strany chybně uveden rozměr
rozměr ve výřezu: 66 x 49 cm

Rozměr: 66 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4465