čas serveru: 05:00:28

Jindřich Procházka

Název: Ve žních

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4470