čas serveru: 02:35:27

Název: Jarní den

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4475