čas serveru: 08:14:03

Josef Hausche

Název: Krajina v podvečer

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1932, přípis na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 28 x 29 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4489