čas serveru: 07:46:35

František Zavřel

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4495