čas serveru: 05:16:24

Otakar Hůrka

Název: Tůň II.

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 36 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4501

Účastníci: 10

Příhozy: 48

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
5 500 Kč 28.06.2022 22:15:59
5 000 Kč 28.06.2022 21:48:58 Přehozeno limitem
4 900 Kč 28.06.2022 21:48:58
4 800 Kč 28.06.2022 21:48:52 Přehozeno limitem
4 700 Kč 28.06.2022 21:48:52
4 600 Kč 28.06.2022 21:48:47 Přehozeno limitem
4 500 Kč 28.06.2022 21:48:47
4 400 Kč 28.06.2022 21:48:25 Přehozeno limitem
4 300 Kč 28.06.2022 21:48:25
4 200 Kč 28.06.2022 21:48:15 Přehozeno limitem
4 100 Kč 28.06.2022 21:48:15
4 000 Kč 28.06.2022 21:48:08 Přehozeno limitem
3 900 Kč 28.06.2022 21:48:08
3 800 Kč 28.06.2022 21:46:50 Přehozeno limitem
3 700 Kč 28.06.2022 21:37:02
3 600 Kč 28.06.2022 21:21:32
3 500 Kč 28.06.2022 20:45:40
3 400 Kč 28.06.2022 14:29:16
3 300 Kč 28.06.2022 12:08:23
3 200 Kč 28.06.2022 10:41:03
3 100 Kč 27.06.2022 22:25:28 Přehozeno limitem
3 100 Kč 27.06.2022 22:25:28
3 000 Kč 27.06.2022 22:15:20 Přehozeno limitem
2 900 Kč 27.06.2022 22:15:20
2 800 Kč 27.06.2022 22:15:10 Přehozeno limitem
2 700 Kč 27.06.2022 22:15:10
2 600 Kč 27.06.2022 22:15:04 Přehozeno limitem
2 500 Kč 27.06.2022 22:15:04
2 400 Kč 27.06.2022 22:14:59 Přehozeno limitem
2 300 Kč 27.06.2022 22:14:59
2 200 Kč 27.06.2022 22:14:54 Přehozeno limitem
2 100 Kč 27.06.2022 22:14:54
2 000 Kč 27.06.2022 22:14:49 Přehozeno limitem
1 900 Kč 27.06.2022 22:14:49
1 800 Kč 27.06.2022 22:14:45 Přehozeno limitem
1 700 Kč 27.06.2022 22:14:45
1 600 Kč 27.06.2022 22:14:40 Přehozeno limitem
1 500 Kč 27.06.2022 22:14:40
1 400 Kč 27.06.2022 19:06:18 Přehozeno limitem
1 300 Kč 27.06.2022 18:47:21
1 200 Kč 27.06.2022 11:37:03
1 100 Kč 26.06.2022 09:11:45
1 000 Kč 15.06.2022 12:59:46
900 Kč 13.06.2022 23:51:34
800 Kč 12.06.2022 19:03:37
700 Kč 09.06.2022 19:20:16
600 Kč 06.06.2022 14:15:58
500 Kč 02.06.2022 20:43:40