čas serveru: 09:42:19

Ondřej Coufal

Název: Matka a dcera

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2009, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 61 x 64 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4504