čas serveru: 00:16:44

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 36 x 54 cm

Rozměr: 36 x 54 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4532

300 Kč 29.07.2022 18:24:44