čas serveru: 22:08:54

Oberthor

Název: Jezdci

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 7,5 x 18,5 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4543