čas serveru: 04:29:44

Název: Anton Pavlovič počítá sestry

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4544