čas serveru: 15:24:51

Název: Vláda ČR --> Beata Simplicitas

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4547