čas serveru: 07:36:28

Cína Jelínek

Název: Mrtvý les

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav slušný )

Rozměr: 22 x 35 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4549