čas serveru: 11:25:17

M. Balcar

Název: Krajina

Olej / plátno
( značeno na zadní straně, datováno 2003, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 456

4 900 Kč 02.07.2019 17:57:16