čas serveru: 02:17:51

Jan Bohumil Pospíšil

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4568

Příhozy: 51