čas serveru: 11:23:09

Josef Beneš

Název: Vrby ze Zákolan

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1899, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- narozen 15.5.1879 ve Chvalíně
- v letech 1895 až 1901 žák Akademie výtvarných umění, ateliér prof. Maxe Pirnera
( Tomanův slovník str. 54 )

Rozměr: 35 x 24 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4577