čas serveru: 11:01:15

Leonard Rotter

Název: Zlo

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1945, stav původní )
Leonard Rotter
narozen 14 září 1895 - Vídeň
český sochař a malíř

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4580