čas serveru: 13:21:32

Štěpán Dančo

Název: Pitvač

pero / pastelky / olejové křídy
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo

Rozměr: 29 x 27,5 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4584