Olej / plátno ( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 54 x 49 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 4586