čas serveru: 00:25:14

Vladimír Suchánek

Název: Leda s labutí

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 40 x 32 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4588

2 000 Kč 30.08.2022 21:08:47