čas serveru: 04:47:20

Karel Beneš

Název: V manéži

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 60 x 44 cm

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4589