čas serveru: 05:28:39

Název: Lodě

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
původ Francie

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 4611