čas serveru: 01:55:00

Robert Jiran

Název: Melounová party

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 16 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4620