Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno duben 2022, stav perfektní )
opatřeno vzorkem DNA
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4622