čas serveru: 03:12:32

Název: Divoké sny Salvadora Dalí

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno duben 2022, stav perfektní )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4622