čas serveru: 07:11:19

Robert Cook

Název: Figure at the space III.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 82, stav slušný )

Rozměr: 44 x 32 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4623