Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 22, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4624
Příhozy: 47