čas serveru: 21:25:29

Název: Keplerův dům

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4625