čas serveru: 17:51:17

Betty

Název: Odhodlaná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 12 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4627