čas serveru: 09:59:41

Radek Šmach

Název: Abstrakce

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2015, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4628

1 600 Kč 02.10.2022 18:22:39
1 500 Kč 01.10.2022 20:00:05